سخن مدیریت

راه موفقيت ،هميشه در حال ساخت است،موفقيت پيش رفتن است ،نه به نقطه پايان رسيدن.

ما نیز مانند همه شما عزیزان این را می دانیم و به آن باور داریم که دنیا ساخته افکار بشریت است و فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیم و معتقد هستیم که سختی ها در هر دوره ای بوده و خواهند بود.لذا در طول این سالها شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین ،ماموریت و رسالت اصلی خود را حمایت و هدایت کسب و کارها برای کمک به ساختن فردای روشن قراردادیم. ما هم همچون شما می دانیم شرایط کسب و کار در دنیای پیچیده ی امروز پیمودن این مسیر را بسیار دشوار ساخته است ، ولیکن این را نباید از یاد برد که هر چه موانع جدی تر و سخت تر باشند لذت موفقیت و پیشرفت بیشتر خواهد بود. آینده از آن کسب و کارهایی است که به استقبال خطرها می روند و تغییرات را می پذیرند.

لذا به پاس همراهی همیشگی شما، تیم متخصصان شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل با مشاوره های تخصصی و ارائه خدمات بازرگانی داخلی و صادراتی و آموزش و توسعه ابزارهای مواجهه با چالش های پیش رو را در اختیار شما قرار داده و روشنگر راه شما خواهد بود.

بیانیه ماموریت

شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین با اتکا به تجربیات غنی گذشته و با رویکرد به روز رسانی اطلاعات کسب شده در بازار های داخلی و بین المللی و تحلیل مستمر محیط کسب و کار و ارائه انواع خدمات بازرگانی، مشاوره در امور صادرات و واردات و توزیع و فروش کالاها، برای ذینفعان ارزش آفرینی مینماید. ماموریت اصلی شرکت آلاتجارت بین‎ الملل، توجه ويژه به نيازهاي متفاوت مشتريان با بهره گیری از نيروهاي مجرب و متخصص و کمک به ارتقاء جایگاه صنایع و بهبود رونق اقتصادی آنها از طریق ارائه خدمات مشاوره، بازاریابی و فروش محصولات آنها، واردات کالاهای مورد نیاز شرکتها و سازمانها و توسعه مستمر صادرات غیرنفتی کشور می‎باشد. همچنین هدف ما دستیابی و حفظ یک برند معتبر جهانی در امر تجارت و خلق ارزش براي مصرف كنندگان داخلي و خارجي با رويكرد تعاملي در جهت جلب رضايت ذينفعان و کسب درآمد و سود مناسب برای سهامداران و کارکنان خود و شناساندن مناسب کالاهای ایرانی به مشتریان در بازارهای هدف می‎باشد.

چشم انداز

شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین، مجموعه اي آینده‎نگر، پيشتاز و سرآمد است كه با شعار "تمايز، اعتبار و كيفيت برتر" در امر ارائه خدمات تخصصی مشاوره، بازاریابی، فروش و صادرات محصولات در داخل و خارج از کشور و تعامل گسترده با سایر بخشهای اقتصادی و اجتماعی جامعه، شناخته مي‎شود. این شرکت بعنوان يك مجموعه تحول گرا و مورد اعتماد با تكيه بر مهارت و توانمندي كاركنان خود، ضمن پایبندی به ماموريت و برنامه‎هاي خود، با درك صحیح از فرصتهاي محيطي و نيازهاي جامعه و ضرورتهاي بين المللي، نه تنها به تحولات محيطی پاسخ مي دهد بلكه نقش موثری را نیز در ایجاد فرصتهای جدید بر عهده دارد.شرکت مدیریت صادرات آلا تجارت بین الملل با بهرمندی از ساختار خلاق و نوآور، نیروی انسانی مسئولیت‎پذیر و کارآ تبدیل شدن به سازمانی اثربخش و مشتری مدار را در افق چشم انداز خود قرار داده است.

افتخارات و عضویت ها

شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل با عضویت در اتاق بازرگانی کرمان، سازمان توسعه تجارت، مشاور صادراتی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان، عضویت در کنفدراسیون صادرات ایران و همکاری با مجموعه‌های متنوع، افتخارات زیادی طی سالیان فعالیت خود کسب نموده است.