شرکت زرین طب کالا فعالیت تولیدی خود را از سال 1384 شروع کرده است و بیش از یک دهه ارائه دهنده محصولات با کیفیت برتر شامل باندهای ارتوپدی فایبرگلاس و آتل های ارتوپدی بوده است، این شرکت به عنوان اولین تولید کننده محصولات فوق در ایران بوده است و افتخاردارد که کالای ایرانی با کیفیت را بصورت نوآورانه و با ثبت اختراع مربوط به صورت دانش بنیان تولید می کند.

این شرکت در سراسر کشور و بازارهای خارجی نمایندگی و محصولات خود را عرضه کرده است.

باعث افتخار است که شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت زرین طب کالا فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

آدرس سایت :www.aalaemc.com

باند گچی آماده آتل (Splint)

باند گچی آماده (آتل) تجهیزی است برای بی حرکت کردن موقت یک عضو آسیب دیده و همچنین گاهی برای درمان شکستگی هایی که همراه با تورم زیاد مواجه هستند استفاده شود.

یکی از مزیت های این باند گچی آماده، سهولت استفاده برای پزشکان و تکنسین های محترم ارتوپدی می باشد. ضمنا این باند گچی با نام تجاری پادکست به صورت رول و شیت در اندازه های زیر تولید می گردد.

مشاهده کاتالوگ

باند ارتوپدی فایبر گلاس و پلی استر (ART CAST)

باند های ارتوپدی فایبرگلاس بر اساس فرمول ساخت منحصر به فرد و بانوعی رزین عالی که قابلیت پیچش از جهات طولی و عرضی رادارد تولید می شود. این باند برروی شکستگی های آسیب دیده و استخوانی بدن مانند آرنج ، پاشنه ، قوزک و .... براحتی مورد استفاده قرار گرفته و همچنین قابلیت انجام آزمایشهای رادیوگرافی را نیز دارد.

ویژگی خاص باند های ارتوپدی فایبرگلاس سبک بودن ، ضدحساسیت ، و همچنین استقامت بالا در برابر فشارهای فیزیکی و رطوبت می باشد

مشاهده کاتالوگ

باند ارتوپدی فایبر گلاس و پلی استر ( TOP CAST )

باند های ارتوپدی فایبرگلاس بر اساس فرمول ساخت منحصر به فرد و بانوعی رزین عالی که قابلیت پیچش از جهات طولی و عرضی رادارد تولید می شود

این باند برروی شکستگی های آسیب دیده و استخوانی بدن مانند آرنج ، پاشنه ، قوزک و .... براحتی مورد استفاده قرار گرفته و همچنین قابلیت انجام آزمایشهای رادیوگرافی را نیز دارد. ویژگی خاص باند های ارتوپدی فایبرگلاس سبک بودن ، ضدحساسیت ، وهمچنین استقامت بالا در برابر فشارهای فیزیکی و رطوبت می باشد

مشاهده کاتالوگ