شرکت مدیریت صـادرات آلاتجارت بین الملل امین

تاریخچه رشد و توسعه


1387

تاسیس شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل با رویکرد تخصصی کمک به واحد های تولیدی و صنعتی جهت رفع مشکل در فروش محصولات

1391

تشکیل تیم های تخصصی در حوزه فروش و بازاریابی تجهیزات پزشکی

1392

فروش و بازاریابی محصولات حوزه صنایع غذایی و آنالیز بازارهای داخلی و حوزه خلیج فارس

1393

اخذ مجوزهای رسمی شرکت مدیریت صادراتی در حوزه های صنایع پزشکی و غذایی

1395

تاسیس شعبه در کشورهای روسیه و هند جهت بازاریابی،فروش و توسعه قراردادهای فروش در حوزه تجهیزات پزشکی

1396

تاسیس شعبه در کشورهای عراق و قطر جهت بازاریابی، فروش و توسعه قراردادهای فروش در حوزه تجهیزات پزشکی و صنایع غذایی

1398

آنالیز و تحقیقات بازارهای خارجی و انعقاد چندین قرارداد با سازمانهایی از جمله شرکت شهرک های صنعتی و اتاق بازرگانی

تخصص ما


takhsos-aala

سخن مدیریت


boss
محمدرضا حیدری پور

راه موفقيت ،هميشه در حال ساخت است،موفقيت پيش رفتن است ،نه به نقطه پايان رسيدن. ما نیز مانند همه شما عزیزان این را می دانیم و به آن باور داریم که دنیا ساخته افکار بشریت است و فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیم و معتقد هستیم که سختی ها در هر دوره ای بوده و خواهند بود.لذا در طول این سالها شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین ،ماموریت و رسالت اصلی خود را حمایت و هدایت کسب و کارها برای کمک به ساختن فردای روشن قراردادیم. ما هم همچون شما می دانیم شرایط کسب و کار در دنیای پیچیده ی امروز پیمودن این مسیر را بسیار دشوار ساخته است ، ولیکن این را نباید از یاد برد که هر چه موانع جدی تر و سخت تر باشند لذت موفقیت و پیشرفت بیشتر خواهد بود. آینده از آن کسب و کارهایی است که به استقبال خطرها می روند و تغییرات را می پذیرند. لذا به پاس همراهی همیشگی شما، تیم متخصصان شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل با مشاوره های تخصصی و ارائه خدمات بازرگانی داخلی و صادراتی و آموزش و توسعه ابزارهای مواجهه با چالش های پیش رو را در اختیار شما قرار داده و روشنگر راه شما خواهد بود.

بیانیه ماموریت


شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین با اتکا به تجربیات غنی گذشته و با رویکرد به روز رسانی اطلاعات کسب شده در بازار های داخلی و بین المللی و تحلیل مستمر محیط کسب و کار و ارائه انواع خدمات بازرگانی، مشاوره در امور صادرات و واردات و توزیع و فروش کالاها، برای ذینفعان ارزش آفرینی مینماید. ماموریت اصلی شرکت آلاتجارت بین‎ الملل، توجه ويژه به نيازهاي متفاوت مشتريان با بهره گیری از نيروهاي مجرب و متخصص و کمک به ارتقاء جایگاه صنایع و بهبود رونق اقتصادی آنها از طریق ارائه خدمات مشاوره، بازاریابی و فروش محصولات آنها، واردات کالاهای مورد نیاز شرکتها و سازمانها و توسعه مستمر صادرات غیرنفتی کشور می‎باشد. همچنین هدف ما دستیابی و حفظ یک برند معتبر جهانی در امر تجارت و خلق ارزش براي مصرف كنندگان داخلي و خارجي با رويكرد تعاملي در جهت جلب رضايت ذينفعان و کسب درآمد و سود مناسب برای سهامداران و کارکنان خود و شناساندن مناسب کالاهای ایرانی به مشتریان در بازارهای هدف می‎باشد.

چشم انداز


شرکت مدیریت صادرات آلاتجارت بین الملل امین، مجموعه اي آینده‎نگر، پيشتاز و سرآمد است كه با شعار "تمايز، اعتبار و كيفيت برتر" در امر ارائه خدمات تخصصی مشاوره، بازاریابی، فروش و صادرات محصولات در داخل و خارج از کشور و تعامل گسترده با سایر بخشهای اقتصادی و اجتماعی جامعه، شناخته مي‎شود. این شرکت بعنوان يك مجموعه تحول گرا و مورد اعتماد با تكيه بر مهارت و توانمندي كاركنان خود، ضمن پایبندی به ماموريت و برنامه‎هاي خود، با درك صحیح از فرصتهاي محيطي و نيازهاي جامعه و ضرورتهاي بين المللي، نه تنها به تحولات محيطی پاسخ مي دهد بلكه نقش موثری را نیز در ایجاد فرصتهای جدید بر عهده دارد.شرکت مدیریت صادرات آلا تجارت بین الملل با بهرمندی از ساختار خلاق و نوآور، نیروی انسانی مسئولیت‎پذیر و کارآ تبدیل شدن به سازمانی اثربخش و مشتری مدار را در افق چشم انداز خود قرار داده است.